Corian® Özellikleri ve Faydaları

Yenilikçi tasarımları ve renk paleti ile Corian® eviniz için tüm tasarım hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek. Hayatın getireceği her türlü durum karşısında sağlam kalacak kalitede bir ürün seçerek hayallerinizi gerçekleştirin. Bir ömür boyu sağlam kalacak bir yüzey seçmenin rahatlığını yaşayın!

custom-features-and-benefits

Dayanıklı

Dayanıklı

Corian® iyi görünümünü korur, günlük aşınma ve yıpranma ile ortaya çıkabilecek darbe ve kesiklerden etkilenmez.

SAĞLAM

SAĞLAM

Corian® çıktığı ilk günden beri sağlamlık konusunda, hem konut hem de ticari alanlarda kolaylıkla varlığını sürdürebilen çok yönlü bir madde olduğunu kanıtlamıştır. Corian® masiftir, katmanlarına ayrılmaz. Su dahil hiç bir sıvıyı geçirmez.

KOLAY TEMİZLENİR

KOLAY TEMİZLENİR

Corian®, kir ve lekelerin yüzeye nüfuz etmesini önleyen gözeneksiz bir yapıya sahiptir. Leke ve kirler yüzeyde kalır. Scotchbrite®’ın sünger kısmı ve aşındırıcı olmayan ev temizlik ürünleri ile kolaylıkla temizlenir.

GÖZENEKSİZ

GÖZENEKSİZ

Corian® gözeneksiz ve hijyeniktir. Pürüzsüz yüzey sıvıların geçmesine izin vermez ve böylelikle kolayca temizlenebilir. Bakteri ve küf barındırmaz. Eğer Corian® temiz görünüyorsa, tam anlamıyla temiz demektir.

ONARILABİLİR

ONARILABİLİR

Corian® yüzeyler yenilenebilir ve yapısı gereği çevre dostudur. Ağır leke ve çizikleri, ev temizlik ürünleriyle ovalanarak az bir çaba ile hiçbir iz kalmayacak şekilde giderilebilir. Ufak bir uğraş Corian® yüzeyini iyi duruma getirmeye yeter.

EKSİZ

EKSİZ

Özel renkli yapıştırıcılar, Corian® solid yüzeyleri görünmez ek yerleri ile birleştirir. Bu sonuç size pürüzsüz bir yüzeyde tek bir parçadan oluşan büyük tasarımlar yapma olanağı sağlar. Corian® tezgah, eviye ve alınlık gibi detayların özel yapıştırıcısı ile eksiz birleşimi kir ve bakteri oluşturabilecek derz, çatlak ve boşlukların olmadığı yüzeyleri mümkün kılar.