DuPont Corian® Solid Yüzeyler Yaratıcı Vizyonları Gerçeğe Dönüştürür
Onu oyun. Renklendirin. Isıyla biçimlendirin. DuPont Corian® solid yüzeyler hayal ettiğiniz tüm şekilleri alabilir. Dalgalı, neredeyse pürüzsüz, organik biçimler, cesur renk ve yarı şeffaflık efektleri – hayal edebildiğiniz her şeyi Corian® ile yaratabilirsiniz.

Damga niteliğinde bir DuPont yeniliği olan Corian® gelişmeyi ve ilham kaynağı olmayı sürdürüyor. Olağanüstü derecede çok yönlü bu malzemeyle yaratıcılıkta yeni düzeylere erişmek için DuPont tüm dünyadan tasarımcılar, mimarlar, sanatçılar, hazırlayıcılar ve fabrikatörlerle işbirliği yapıyor. Trendleri belirleyen geniş desen ve renk tonu seçeneği arasından seçim yapın. Hatta kendi özel renklerinizi bile yaratabilirsiniz. Ayrıca Corian® solid yüzeyler her yerde çalışır — sağlık hizmetleri, yiyecek servisi, ağırlama, ofis binaları, okullar ve tabii ki evler konusunda uzmanlaşmış mimarlar ve tasarımcıların tercih ettiği malzemedir.

Corian® Özellikleri ve Faydaları
Yenilikçi tasarımları ve renk paleti ile DuPont Corian® eviniz için tüm tasarım hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek. Hayatın getireceği her türlü durum karşısında sağlam kalacak kalitede bir ürün seçerek hayallerinizi gerçekleştirin. Bir ömür boyu sağlam kalacak bir yüzey seçmenin rahatlığını yaşayın!

Dayanıklı

Dayanıklı

Corian® iyi görünümünü korur, günlük aşınma ve yıpranma ile ortaya çıkabilecek darbe ve kesiklerden etkilenmez.

Devamını oku

SAĞLAM

SAĞLAM

Corian® çıktığı ilk günden beri sağlamlık konusunda, hem konut hem de ticari alanlarda kolaylıkla varlığını sürdürebilen çok yönlü bir madde olduğunu kanıtlamıştır. Corian® masiftir, katmanlarına ayrılmaz. Su dahil hiç bir sıvıyı geçirmez.

Devamını oku

KOLAY TEMİZLENİR

KOLAY TEMİZLENİR

Corian®, kir ve lekelerin yüzeye nüfuz etmesini önleyen gözeneksiz bir yapıya sahiptir. Leke ve kirler yüzeyde kalır. Scotchbrite®’ın sünger kısmı ve aşındırıcı olmayan ev temizlik ürünleri ile kolaylıkla temizlenir.

Devamını oku

GÖZENEKSİZ

GÖZENEKSİZ

Corian® gözeneksiz ve hijyeniktir. Pürüzsüz yüzey sıvıların geçmesine izin vermez ve böylelikle kolayca temizlenebilir. Bakteri ve küf barındırmaz. Eğer Corian® temiz görünüyorsa, tam anlamıyla temiz demektir.

Devamını oku

ONARILABİLİR

ONARILABİLİR

Corian® yüzeyler yenilenebilir ve yapısı gereği çevre dostudur. Ağır leke ve çizikleri, ev temizlik ürünleriyle ovalanarak az bir çaba ile hiçbir iz kalmayacak şekilde giderilebilir. Ufak bir uğraş Corian® yüzeyini iyi duruma getirmeye yeter.

Devamını oku

EKSİZ

EKSİZ

Özel renkli yapıştırıcılar, Corian® solid yüzeyleri görünmez ek yerleri ile birleştirir. Bu sonuç size pürüzsüz bir yüzeyde tek bir parçadan oluşan büyük tasarımlar yapma olanağı sağlar. Corian® tezgah, eviye ve alınlık gibi detayların özel yapıştırıcısı ile eksiz birleşimi kir ve bakteri oluşturabilecek derz, çatlak ve boşlukların olmadığı yüzeyleri mümkün kılar.

Devamını oku
Belgeler

Corian® hakkında tüm belgere buradan ulaşabilirsiniz.