Dış Çephe Kaplama için Corian® solid yüzeyi keşfedin

Mimari tasarımlarınız Corian® ile yapılmış dış cephe kaplamaları ile hayata geçecek. Geniş bir renk yelpazesi ve estetiği keşfedin, tasarımınızın gerektirdiği belirli şekilleri, dokuları ve efektleri geliştirmeye yönelik yaratıcı özgürlüğün tadını çıkarın.

Dış Cephe Kaplama

Mimarlık, Corian® solid yüzeyinin dış güzelliğini keşfediyor: Biçim ve işlevsellik, olağanüstü bir dış cephe çözümünde bir araya geliyor.

Sınırsız Tasarım Esnekliğini Yaşayın

Düşsel renkler ve estetik görünümü ile yaratıcılığınızı serbest bırakın. Tasarımınızın ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan şekiller ve dokular yaratın. Aydınlatma efektleri için, arkadan aydınlatma uygulamalarında kullanılan yarı saydam renkler gibi özelliklerden faydalanın.

Güzellik Çok Yönlülükle Birleşiyor

Dayanıklı, uzun ömürlü ve temizlemesi kolay Corian® dış cephe kaplama, pratik olduğu kadar da güzeldir. Yağmur yiyen bir yüzey olarak, dayanıklılığı ile enerji verimliliğinin artırılmasına ve binaların sürdürülebilir olmasına katkıda bulunur. Dış cephe kaplamada geniş renk seçeneği ile üstün renk kararlılığı sunar. Ayrıca, lekeler, çevre kirliliğine yol açan maddeler, deterjanlar, nem ve donma-çözülme koşullarında düşük nem emilimi ve lekelere karşı dayanıklılık sunar.

Dış cephe için Corian® ayrıca bağlantı yerlerinin göze çarpmamasını sağlar ve orijinal görünümünü geri kazandırmak için kolayca zımparalanabilir ve temizlenebilir. Hafif aşındırıcı temizlik maddeleri ile standart basınçlı temizleme yapılarak üzerindeki duvar yazıları bile çıkarılabilir.

Yüzeyler İçin Doğru Seçim

Corian®, kolon kaplamaları, küpeşteler ve kirişler ile çeşitli dış ayrıntılar dahil geniş bir mimari uygulama seçeneğini karşılayacak şekilde ustaca üretilmiştir. Dış cephe için Corian® ile geleneksel malzemelerin ağırlığı ve maliyeti olmadan karmaşık biçimler şekillendirebilirsiniz. Harpuştalar, kaplama parçaları, köşe dönüşleri ve suya maruz kalan diğer kritik alanlar, birleşme yerlerini ve hareket etme ya da sızıntı yapma potansiyeli olan yerleri en az düzeye indirecek şekilde Corian® ile biçimlendirilebilir.

Corian® Sertifikalar

  • Fransız Belgeleme Enstitüsü CTSB'den Fransız sertifikası - Avis tekniği - ATEC 2/16-17-42. ISO 4892-2 (eskime), EN14509 (nemlilik testi), ISO 10545-12 (donma ve çözülme direnci) testleri dahil
  • Avrupa Teknik Onayı ETA-13/0377
  • İngiliz sertifikası CWCT 2012/050 Ağustos 2012, Su geçirmezlik, rüzgar direnci, yumuşak ve sert darbe testleri dahil
  • Polonya için Aprobata Techniczna ITB AT-15-2465/2012 (Altyapı Düzenleme Bakanlığı, bina yüksekliğini 25m ile sınırlamıştır)

Corian® dış cephe kaplamasının üstün yangın özellikleri kanıtlanmıştır

 

 

Corian® Dış Cephe Kaplama Indir

Garanti belgesi Indir

Dış cephe şartname belgesi Indir

 

Dış Cephe ile ilgili sorularınız mı var? Daha fazla bilgiye ulaşıp, iletişime geçmek için buraya tıklayın.

Bir Dış Cephe Kaplama Projesi bulun ve İlham Alın!

 

 Mevcut Renkler