Garanti

Talimatlara uygun bakım yapıldığında, evinizdeki Corian® yüzeyleri uzun yıllar boyunca yeni gibi görünecektir. İçinizin rahat etmesi için, DuPont tarafından yetkili bir (“Corian® Quality Network” üyesi) imalatıçının uyguladığı Corian® tezgah, imalat ve montaj hatalarına karşı 10 yıl garantilidir. Bunların yanı sıra evinizi satmaya karar verirseniz, garantiniz evinizin yeni sahiplerine aktarılabilir.

Ayrıntılar için Kullanım & Bakım kitapçığındaki garanti metnini inceleyiniz veya DuPont ile bağlantıya geçiniz.: bi-warranty@dupont.com

DuPont Quality Network İlkeleri

DuPont kalite anlamında güvenebileceğiniz bir isimdir ve müşterilerimize bağlılığımız yalnızca bir satışla sona ermez. Nihai müşterilerin konut veya ticari uygulamalarda yaptıkları alımdan tamamen memnun olmaları amacıyla uygulamanın/imalatın sorunsuz ilerlemesini sağlamak için DuPont, büyük bir eğitimli ve sertifikalı profesyoneller ağına sahiptir. 10 yıllık bir Sınırlı Garanti ile desteklenen Corian®,yoğun bir evin günlük gerçeklerine dayanacak kadar sağlamdır.

Olağanüstü bir ağ, kalite konusundaki itibarımızı güçlendirir

DuPont en iyi kurulum ve servis standartlarını sunmaya kendisi adamış bir Quality Network sistemi geliştirmiştir. Bu ağın temel hedefi ve yaklaşımı, müşterilerin Corian® kurulumlarından yüksek oranda tatmin olmalarıdır.

Quality Network nedir?

Quality Network üyeleri müşterilerin tedarik zincirindeki TÜM şirketlerden en yüksek kalitede ürün ve servis almalarını sağlamaya kendisini adamıştır. Tüm Quality Network üyeleri Corian®'ın nasıl üretileceği, kurulacağı, onarılacağı ve bakımı konularında DuPont tarafından değerlendirilir ve eğitilir.

10 Yıllık Sınırlı Uygulama Garantisi Programı Nedir?

Corian® için iki garanti koruması düzeyi sunar: üretim düzeyinde ve kurulum düzeyinde. Ürün garantisi tüm Corian® ürünleri için standarttır ve satın alındıktan sonraki 10 yıllık dönem için üretim hatalarının olmamasını sağlar. Daha yüksek bir kapsama düzeyi olan Sınırlı Uygulama Garantisi, yalnızca fabrikasyon ve kurulum işlemleri bir Corian® Sertifikalı İmalatçı tarafından gerçekleştirildiğinde kullanılabilir. Sınırlı Uygulama Garantisi, ürün garantisini genişletir ve ayrıca bitmiş ürünlerin fabrikasyon ve kurulum çalışmalarının arızasız olmasını sağlar.

Sertifikalı İmalatçı Nedir?

Sertifikalı İmalatçı DuPont tarafından eğitilir ve DuPont rehberlik bilgileri uyarınca çalışır. Sertifikalı İmalatçı son kurulum kalitesinin DuPont rehberlik bilgilerine uygun olarak yapılmasını ve müşterinin gereksinimlerini karşılamasını veya aşmasını sağlamaktan sorumludur.

Garanti

10 Yıllık Sınırlı Uygulama Garantisi bir DuPont Sertifikalı İmalatçı tarafından kurulduğunda, Corian®'ın kalıcı bir kurulumunun sahibi için geçerlidir. Corian®'ın benzersiz özellikleri nedeniyle, Sertifikalı İmalatçı veya Servis Merkezi, kurulumdan sonraki ilk 10 yıl içinde herhangi bir üretim arızasının ortaya çıkması durumunda Corian® ürününü değiştirmek yerine, ücretsiz olarak onaracaktır, aşırı ısı, belirli uygulamalarda kullanım veya doğal olaylar sonucunda meydana gelen fiziksel, kimyasal veya diğer kötü kullanımlardan kaynaklanan hasarlar hariçtir.

Lütfen garanti koşulları için Corian® Kullanım ve Bakım rehberlik bilgilerine başvurun

Bu garanti diğer tedarikçiler veya üreticiler tarafından yapılmış ürünleri ve Corian®'ın DuPont Sertifikalı İmalatçıları tarafından gerçekleştirilmeyen kurulumlarını kapsamaz. Corian® garantisi evin yeni alıcısına aktarılabilir, bunun için yeni ev sahibinin kurulumu yeni ev sahibinin adı altına kaydedilmesi için yazılı istekte bulunması gerekir. Saunalar, duş teknelerinde, buhar odalarında ve dış mekanlarda kullanımlar hariçtir. Her garanti isteğiyle birlikte bir satın alma kanıtının gönderilmesi gerekir.

Onarım veya Değiştirme

DuPont kurulumun bir üretim hatasına sahip tüm bölümlerini değiştirir. Onarım mümkün değilse, DuPont kurulumun bozuk bölümünü değiştirir. Orijinal kurulumun veya ürünün kaldırılması veya değiştirilmesi ile ilgili ürünün ve kullanılan işçiliğin maliyetini DuPont öder. Onarım veya değiştirme ile bağlantılı veya bunlar sonucunda ortaya çıkan tüm diğer maliyetlerden Sertifikalı Fabrikatör sorumlu olur. DuPont'un kurulumunuzun onarımını veya değiştirilmesi işlemini gerçekleştirmesi durumunda, olası en iyi sonucu elde etmeye çalışırız, ancak tam renk eşleşmesi garanti edilemez. Corian® kurulumunuzu değiştirmeyi seçmemiz durumunda, garantiniz, onarım veya değiştirme tarihinden değil, orijinal kurulum tarihinden itibaren geçerli olmayı sürdürür.

Corian® Servis Merkezi

Servis Merkezleri profesyonel zımparalama ve uzman onarım çalışmaları konusunda DuPont tarafından onaylanmıştır. Servis Merkezleri ayrıca kurulum çalışmasını da gerçekleştirebilir ve Corian® kurulumlarının en iyi koşulda kalmasını sağlamak amacıyla ticari müşterilere bakım sözleşmeleri sunabilir. Servis ihtiyacı durumunda, Corian® Merkezi ile irtibata geçilip, hizmet alınabilecek yerler konusunda bilgi alınabilir.