Garanti

Garanti

Corian® Solid Surface ürünlerimiz güzeldir, uzun ömürlüdür ve bakımı kolaydır.

Rutin bakım ve özen, kalıcı güzellik sağlar ve yüzeylerin orijinal görünümünü korumaya yardımcı olur.

Corian® Solid Surface'ınızın aynı zamanda sağlam yüzey işinde 50 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir şirket olan DuPont tarafından desteklenen 10 yıllık Sınırlı Garanti korumasıyla birlikte geldiğini bilmek güzel.

DuPont, müşterilerimize olan bağlılığın bir satış ile bitmeyeceği, kalite konusunda güvenebileceğiniz bir markadır. DuPont, son tüketici satın alımlarından tamamen memnun kalmaları için kurulumun/üretimin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için geniş bir eğitimli ve sertifikalı profesyoneller ağına sahiptir.

 

Corian® Solid Surface 10 Yıllık Sınırlı Garanti Programları

Corian® Solid Surface ürünüyle yapılan bir iç tezgah veya dekoratif dikey imalatın bir Corian® Quality Network Partner Fabricator(*) tarafından üretilip montajının yapıldığı 10 Yıllık Sınırlı Garantisi kapsamında, eğer Corian® Solid Surface'ın montaj tarihinden itibaren ilk on (10) yıl içinde orijinal Corian® Solid Surface ürünündeki bir kusur nedeniyle imalat başarısız olursa DuPont, kendi takdirine bağlı olarak, değiştirecek veya onaracaktır.

10 Yıllık Sınırlı Garanti, Corian® Solid Surface ürününün Corian® Quality Network'e ait olmayan şirketler tarafından üretildiği ve/veya montajının yapıldığı durumlarda geçerli değildir.

(*)Bir Corian® Quality Network Partner imalatçısı, DuPont'tan teknik eğitim almış ve Corian® Solid Surface ürününün üretimi ve kurulumundaki becerileri DuPont tarafından gözden geçirilmiş ve sertifikalandırılmış bir şirkettir.

 

Ev sahibiyseniz, devredilebilirlik dahil 10 yıllık Sınırlı Konut Garantisi koşullarının tamamını görmek için "burayı tıklayınız".

Profesyonel iseniz, 10 Yıllık Sınırlı Ticari Garanti koşullarının tamamını görmek için "burayı tıklayın".