Garanti

Garanti

Corian® Solid Surface ürünlerimiz güzel, uzun ömürlü ve bakımı kolaydır.

Rutin bakım ve onarım kalıcı güzellik sağlar ve yüzeylerin orijinal görünümünü korumaya yardımcı olur.

Ancak yine de Corian® Solid Surface ürünlerinin, önemli bir itibara ve solid yüzey sektöründe 50 yıllık bir mirasa sahip DuPont tarafından desteklenen 10 Yıllık Sınırlı Uygulama Garantisi sunduğunu belirtmek isteriz.

DuPont kalite konusunda güvenebileceğiniz bir isimdir ve müşterilerimize olan bağlılığımız bir satış ile sonlanmamaktadır. DuPont, nihai müşterilerin satın alma işlemlerinden tamamen memnun kalmaları için kurulum / imalatın sorunsuz geçmesini sağlamak üzere geniş bir eğitimli ve sertifikalı uzman ağına sahiptir.

 

DuPont 10 Yıllık Sınırlı Uygulama Garantisi Programı

10 Yıllık Sınırlı Uygulama Granatisi kapsamında, bir Corian® Quality Network Partner imalatıçı firma tarafından üretilip uygulanan Corian® Solid Surface ürünü ile yapılan iç mekan tezgah veya dekoratif uygulamalarda, Corian® Solid Surface üretim tarihinden itibaren ilk on (10) yıllık dönemde Corian® Solid Surface ürün kaynaklı bir hasar mevcut olması durumunda, DuPont, takdirine bağlı olarak, uygulamayı yenisi ile değiştirecek veya onaracaktır.

10 Yıllık Sınırlı Uygulama Garantisi Corian® Solid Surface ürününün Corian® Quality Network üyesi olmayan bir firma tarafından üretilmesi ve/veya uygulanması durumunda geçerli değildir.

10 Yıllık Sınırlı Uygulama Garantisi on (10) yıllık garanti dönemi içerisinde aktarılabilir.

Tüm 10 Yıllık Sınırlı Uygulama Garantisi şartlarını incelemek için lütfen burayı tıklayın.

Ayrıntılar için Kullanım & Bakım kitapçığındaki garanti metnini inceleyiniz veya DuPont ile bağlantıya geçiniz.: bi-warranty@dupont.com

 

*Bir Corian® Quality Network Partner imalatçı DuPont tarafından teknik eğitim verilen ve Corian® Solid Surface ürün üretim ve uygulama teknikleri DuPont tarafından denetlenip, sertifika ile onaylanan firmadır.