Şirketimiz

Pazar Odaklı Yenilik ve Bilimde Bir Dünya Lideri.

Pazar Odaklı Yenilik ve Bilimde Bir Dünya Lideri.

İki yüzyılı aşkın deneyimi, çeşitli sektörlere ve 90'dan fazla ülkeye yayılan uzmanlığıyla şirketimiz, dünyanın en büyük sorunlarından bazılarının çözülmesine yardım etmek üzere konumlandırılmıştır.

DuPont; 200 yıldan daha uzun süredir, yenilikçi ürünler, malzemeler ve hizmetler yoluyla global pazarlara birinci sınıf bilim ve mühendislik getirmiştir. Pazar odaklı yeniliklerimiz; her yıl, tarım, gıda, elektronik ve iletişim, emniyet ve korunma, yapı ve inşaat, nakliye ve konfeksiyon dahil çeşitli pazarlara hizmet veren binlerce yeni ürün ve patent uygulamasını piyasaya sürmektedir.

Bugün DuPont; dünyamızın gıda, enerji ve koruma alanında karşılaştığı benzeri görülmemiş zorluklarla mücadele etmektedir ve bu mirasın üzerine kurulu olmaktan gurur duymaktadır. DuPont; 2050 yılında dokuz milyara yaklaşması beklenen dünya nüfusuyla, günümüzün en zor sorunlarına çözümler bulmak için müşterileriyle, hükümetlerle, sivil toplum örgütleriyle ve düşünce liderleriyle birlikte çalışmaktadır.

Birlikte çalışırsak, gelecek nesiller için her yerde yeterli sağlıklı gıda sağlayabilir, fosil yakıtlarına olan bağımlılığı azaltabilir ve insanları ve çevreyi koruyabiliriz.

Bilim ve yenilik dolu bir üçüncü yüzyılın neler yapabildiğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

DuPont Websitesini Ziyaret Edin