Everyday Extraordinary

Yeni Corian® modellerini keşfedin

Corian® Solid Surface’in hedefi “günlük olanı olağanüstü” hale getirerek düz yüzeylerin ötesine geçip yüzeylere mekan duygusu, tecrübe ve büyülü bir tarz katmaktır. Konut ve ticari mekanların değişen modern ihtiyaçları ile tasarımlar güzellik duyusuna ve dayanıklılık taleplerine hitap edebilmelidir. Yeni tanıtımlar bu yeni ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştirilmelidir.

Corian® Solid Surface’in güçlü özellikleri ile bezenen yeni renkleri göz alıcı seçenekler sunmak üzere geliştirildi. Carrara ve Artista renk grupları tıpkı Sparkling Granita ve Sand Storm renkleri gibi yüksek performans ve üst seviye estetik anlayışı ile tasarımları benzersiz bir hale büründürüyor.

Bir tasarımcı veya mimarsanız, yeni Corian® Solid Surface renklerini içeren numune kutusunu CORIAN2022 promosyon kodu ile talep edebilirsiniz. Numune talebi için lütfen tıklayın.

Tasarım mekanınızda yeni renkleri uygulamalı olarak görmek için Corian® Design Visualizer Artırılmış Gerçeklik uygulamasına göz atın. Tezgahınızı veya diğer yatay yüzeyleri taradıktan sonra bir renk seçiminde bulunun. Bu uygulamayı iOS (iPhone veya iPad) yada Google Play (Android) cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayın. 

  

 

 

{{ getCategoryTitle(item.category) }}


  • {{ getColorTitle(title, item.category) }}

{{ legend[getRegion] || legend['us'] }}

{{ getCategoryTitle(getCategory) }}

{{ getColorTitle(selectedColorData.title, getCategory) }}

{{ getCategoryTitle(getCategory) }}

{{ getColorTitle(item.title, getCategory) }}