Corian® Quality Network

 

 

 

İş ortaklarımızın gözünden Quality Network:

Thierry Delles, Fransa

Roberto Belli, İtalya

Leo Röthlin, İsviçre

 

Corian®, hem iç hem de dış mekânlarda, genel ve de konut alanlarında çalışma yüzeyleri oluşturmak için kullanılan gelişmiş bir üst düzey malzemedir. Evlerde çoğunlukla mutfak, banyo ve oturma odalarında kullanılmaktadır.

Corian® estetik, fonksiyonellik, hijyen ve tasarım açısından üst düzey bir çözümdür. Güvenilirliği, çeşitli uygulamalarda, 50 yıl boyunca dünya genelinde kanıtlanmıştır. DuPont, Corian®'ı tüketicilere en iyi şekilde sunmak için "Corian® Quality Network” programını oluşturdu. The Quality Network programı en iyi kalitede üretim, satış ve 10 yıllık DuPont garantisiyle desteklenen teknik hizmet sağlamaktadır.

Corian® Quality Network hakkında daha fazla bilgi edinmek için: 90 216 687 0400 (TR)

 

   

 

Home Design Partner (Ev Tasarım Ortakları), tüketicilere DuPont Corian® çalışma yüzeylerini tanıtma ve tasarlama konusunda en üst seviyede uzmanlık sunmak için seçilen nitelikli mutfak, banyo ve mobilya showroomlarıdır.

 

 

Industrial Partners (Endüstriyel Ortaklar), DuPont Corian®'ın imalatında güçlü ve başarılı deneyimleri olan şirketlerdir. DuPont teknik ve ürün eğitimlerini sağlayarak, teknik becerilerini belgelemekte, teknik ve ürün geliştirme konularında düzenli olarak güncellemektedir.

 

 

Service Centers (Hizmet Merkezleri) DuPont Corian®'ın kurulumunda ve satış sonrası hizmette uzmanlaşmış firmalar veya profesyonel kişilerdir. DuPont teknik ve ürün eğitimlerini sağlayarak, becerilerini belgelemektedir.

 

Devamı

 

 

Devamı

 

 

Devamı

 

 

 

 

 

Home Design Partner

 

 

Find a dealer next to you

 

 

 

Quality Network Home Design Partner – Türkiye’de yeni bir Corian® girişimi, çok yakında!

DuPont Corian® "Ev Tasarım Ortakları", ev sahiplerine Corian® tasarım ve teknik uzmanlığının en iyisini sunmak için kurulmuş yeni bir girişimdir.

“Home Design Partner” programı tüketicilere DuPont Corian® yüzeyleri tasarlama ve tanıtmada en üst düzey uzmanlık sunmak için seçilmiş nitelikli mutfak, banyo ve mobilya showroomlarından oluşur. Ekip, son renkler ve yeniliklerden, teknik danışmanlık ve montaj sonrası bakım rehberliğine kadar tüm konularda, DuPont Corian® tarafından üst düzey eğitimle desteklenir ve tam destek sağlanır.

Bu showroomlar “Industrial Partner” olarak bilinen “Corian Quality Network” üyesi üreticilerle birlikte çalışmaktadırlar. Bu DuPont Industrial Partners tarafından üretilen ve Home Design Partners tarafından satılan Corian® tasarımları “10 Yıllık DuPont Sınırlı Kurulum Garantisi” ile desteklenir.

Ülkenizdeki Corian® Quality Network hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi takip edin.

Corian® Quality Network hakkında daha fazla bilgi edinmek için: 90 216 687 0400 (TR)

 

Industrial Partners

Corian®’ın üstün performansını ve ürünlerini günlük yaşam için yüksek bir değere dönüştürüyor

Corian® modern malzemeler dünyasında mükemmel bir marka: İç tasarım, mobilya ve mimarlık dünyasında devrim yapan ve bu sektörleri şekillendirmeye devam eden DuPont tarafından geliştirilen, üretilen ve pazarlanan ileri teknolojiye sahip bir yüzeydir.

“Corian® Quality Network", Corian®’ın global başarısının temel unsurlarından biridir.

"Corian® Quality Network", Corian® ileri teknoloji yüzeyinin estetik ve performansının piyasaya ulaştırılmasını en iyi şekilde sağlamak ve Corian®’ın potansiyelini gerçeğe dönüştürmek için DuPont tarafından geliştirilen uluslararası bir sistemdir.

Müşterilerin, mimarların, tasarımcıların ve endüstrilerin Corian®’ın performansından ve ürünlerinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olabilecek şirketlerden, yani DuPont’un iş ortaklarından oluşur.

Bu ağın üyeleri, DuPont uzmanları ve teknisyenlerince eğitilir; kabiliyetleri DuPont tarafından test edilir ve onaylanır, hazırlık ve hizmetleri DuPont tarafından sürekli olarak izlenir.

Bir “Corian® Quality Network" üyesiyle çalışmak demek, imalat ve kurulum açısından en gelişmiş eğitim ve bilgiye güvenmek demektir; karmaşık görevleri yönetmeye alışkın kişilerle çalışmak, DuPont’un teknik uzmanlığıyla desteklenen ve tasarım ve uygulamaları DuPont’un on yıllık resmi garantisi altında olan şirketlerle çalışmak demektir.

"Corian® Quality Network”, DuPont’un iş ortaklarından oluşan ve tanıtmaktan gurur duyduğumuz seçkin bir gruptur: Bir fikriniz, bir projeniz veya Corian®’ın imkânlarıyla karşılanabilecek bir ihtiyacınız olduğunda mutlaka bu ağın bir üyesiyle çalışmanızı öneririz.

 

INDUSTRIAL PARTNER PORTALINA GİRİŞ YAPIN

 

Service Centers

Üst sınıf satış sonrası destek

Quality Network Service Centres (Hizmet Merkezleri) Corian® imalatlarında satış sonrası destek sağlayan organizasyonlardır. Eğitimleri DuPont tarafından sağlanan şirketlerin nitelikleri DuPont tarafından değerlendirilir ve belgelenir.