Corian® Küvetler ve Duş tekneleri

Şık, güvenilir, kullanışlı ve uzun ömürlü: Corian® konut ve ticari alanlara yönelik küvet ve duş tekneleri.

Ürün yelpazelerinin genişletilmesi ve çeşitlendirilmesi, Corian®'ın Endless Evolution büyüme programı dahilinde Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde başlattığı girişimlerdir

Hayatın en rahatlatıcı anlarının keyfine varın. Zarafet, kadifemsi dokunuş, kusursuz tasarım. Corian® Smart üst düzey ortamlar için ideal çözümdür. Kolayca kişiselleştirilebilen tasarımı ve üstün duyusal özellikleriyle 12 farklı boyda sunulmaktadır.

Sade tasarımı, teknik ve duyusal özelliklerden oluşan harika bileşimiyle Corian® Casual dinamik ortamlar için doğru çözüm. Her biri çift yüzeyli tasarıma sahip sekiz boy mevcuttur.

Banyonuzu sağlık ve arınma sunan harika bir vahaya dönüştürün. 
Çok yönlü özelliklere sahip üç Corian® Delight modeli (simetrik, tamamlanmamış oval ve dikdörtgen modeller, bağımsız duran oval model) çift yönlü bir tasarıma sahiptir ve hem konutsal hem de ticari alanlarda her türlü iç mimariye uyum sağlar.

İç mimarlar, endüstri profesyonelleri ve bayiler bu duş teknesi ve küvetleri Corian® cephe kaplama, ıslak duvar ve yüzeylerle kombinleyerek stil ve işlevsellikle ilgili pek çok talebi karşılayacak banyo çözümleri yaratabilirler.