Kullanımlar & Uygulamalar

Fabrication techniques
Aydınlatma için Corian®
Modern aydınlatma ile tasarım yapmak başlı başına bir sanattır. Tasarımlarınızı hayata geçirmek için Corian® solid yüzeyin sunduğu güzelliğe ve sonsuz çeşitliliğe güvenin.
Devamını oku
Corian® Teknik - Duyusal Tasarım
Konu modern yapı malzemeleri olduğunda, tasarımcılar genellikle duyularına güveniyorlar. Malzeme uygun bir görünüme ve hisse sahip mi, sorunsuz bir şekilde entegre oluyor mu? Tasarımcılar Corian® solid yüzey ile tüm doğru yanıtları buluyorlar.
Devamını oku
Corian® Teknik - Dış Mekanlar
Çağdaş yüksek tasarımlı iç mekanların önemli bir unsuru olarak Corian® solid yüzey, dış mekanlarda da bir o kadar çok yönlü ve görsel açıdan etkilidir.
Devamını oku
Corian® Teknik - Yekpare Görünüm
Corian® solid yüzeyi bu kadar inovatif bir yapı malzemesi yapan şey çok yönlülüğü ve güzelliğidir. Bu konudaki heyecan verici örneklerden birisi Corian® ile oluşturulan yekpare görünümdür.
Devamını oku
Corian® Teknik - Eğriler Yapma / Isıyla Şekillendirme
Corian® solid yüzey gibi inovatif mimari malzemelerle, mimari tasarıma kavislerin olduğu bir çok yeni yön katabilirsiniz.
Devamını oku
Corian® Teknik - Oyma
Oyun, kavis verin, şekillendirin. Corian® solid yüzeyin çok yönlülüğü ile, tasarımlarınızın gerektirdiği nefes kesen yüzey dokuları yaratabilirsiniz.
Devamını oku
Corian® Teknik – Corian® ve Teknoloji
Tasarım alanında, teknoloji ve ileri teknoloji malzemeler inovasyon hızını arttırıyor. Corian® solid yüzey, tasarım yaratıcılığını ve mükemmelliğini teşvik eden teknolojik gelişmeler arasında yer alıyor.
Devamını oku
Corian® Teknik - Diğer Malzemelerle Birlikte Kullanım
Corian® solid yüzeyin ilgi uyandıran güzelliğini, olağanüstü çok yönlülüğü tamamlar. Bu inovatif mimari malzemeler yalnızca pek çok şekilde işlenmekle kalmaz, aynı zamanda tasarımınızdaki diğer malzemelerle de mükemmel bir uyum yakalar.
Devamını oku
Corian® Teknik – Renkleri Kullanmak
Hangi renkler sizi canlandırır, sizi cesaretlendirir ve mimari tasarımlarınıza hayat verir? Corian® solid yüzey ile, tüm favorilerinize ulaşırsınız.
Devamını oku
Corian® Tekniği - Boya Süblimasyonu
Artık tasarımlarınıza resimleri katabilirsiniz. Boya süblimasyonu olarak adlandırılan ilgi çekici bir süreçle, karmaşık resimler bile Corian® solid yüzeylere aktarılabilir.
Devamını oku