Corian® Teknik - Oyma

"THE MYSTERY TUNNEL". Design by Christoph Radl. Vertical wall panels made with Corian® (colours: Deep Black Quartz, Deep Storm, Shale, Deep Bedrock, Cocoa Brown, Canyon, Lava Rock, Sorrel, Sienna Brown, Sonora, Silt, Rosemary, Matterhorn, Sagebrush, Dove, Eclipse, Tumbleweed, Burled Beach, Raffia, Sandalwood, Beige Fieldstone, Aurora, Hazelnut, Fossil, Clam Shell, Savannah, Arrowroot, Abalone, Witch Hazel, Linen, Everest, Light Ash, Glacier Ice, Antarctica, Designer White). Fabrication of Corian® by Hasenkopf Industrie Manufaktur. Photo by Filippo Pincolini.

Yüzey Dokuları

Oyun, kavis verin, şekillendirin. Corian® solid yüzeyin çok yönlülüğü ile, tasarımlarınızın gerektirdiği nefes kesen yüzey dokuları yaratabilirsiniz.

Corian®'ın yekpare görünümü ile yeni teknolojiler ve gelişen teknikler sayesinde, sonsuz tasarım imkanlarını keşfedebilirsiniz.

Onu Tasarımınızın Tam Teknik Özelliklerine Göre Oyun

Corian® solid yüzeyi, CNC makinesini kullanarak, karmaşık tasarımları teknik özelliklerine uygun olacak şekilde oyabilirsiniz. Böylece, tasarımlarınızı grafikler, logolar ve resimler ile daha önce hiç görmediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Dayanıklı, sağlam ve sonsuz derecede çok yönlü Corian®'ın temizlemesi ve bakımı kolaydır. Uygun şekilde temizlendiğinde gözeneksiz yüzeyi küf oluşumunu desteklemez. Ayrıca, Corian® düşük düzeyde VOC yayan bir malzeme olarak GREENGUARD sertifikasına sahiptir.

Corian® solid yüzey ile tasarım dokularınıza hayat katın.

İlgili Vaka Çalışmaları