Kullanımlar & Uygulamalar

İşbirliği İle Corian® Tasarımı
Sınırları zorlamak için birlikte çalışan mimarlar, tasarımcılar, sanatçılar ve DuPont, Corian® solid yüzey ile nelerin mümkün olduğunu tekrar tanımlıyorlar.
Devamını oku
Sanat Eserleri ve Ev Eşyaları için Corian®
Günümüzde, özellikle de modern iç mekan tasarımı konusunda, sanat artık her yerde karşımıza çıkıyor. Yaratıcı iç mekan tasarımı planlarınız ne olursa olsun, mükemmel malzemeyi Corian® solid yüzeyde bulursunuz.
Devamını oku
Banyo Lavaboları için Corian®
Tüm iç mekan düzenlerinde olduğu gibi, banyoyla ilgili tasarımlarınızda benzersiz stilinizi gerçekleştirmeniz için size bir fırsat sunar. Corian®, tasarım fikirlerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz ilham veren çeşitliliği, dayanıklılığı ve şıklığı sunar.
Devamını oku
Banyo Tezgahları için Corian®
Corian® yüzeyler banyo tasarımınız için göz alıcı görsel bir ilgi merkezi oluşturur, aynı zamanda uyandırdığı sıcak dokunma hissi ve küfe karşı direnci davetkar ve yaşaması kolay bir ortam yaratır.
Devamını oku
Eğitim Tesisleri için Corian®
Sınıflardan ve öğrenci yurtlarından kampüs barlarına ve kafeteryalara kadar, Corian® solid yüzey, örnek niteliğinde olan eğitim tesisleri tasarlayan kişilerin tercih ettiği malzemedir.
Devamını oku
Aydınlatma için Corian®
Modern aydınlatma ile tasarım yapmak başlı başına bir sanattır. Tasarımlarınızı hayata geçirmek için Corian® solid yüzeyin sunduğu güzelliğe ve sonsuz çeşitliliğe güvenin.
Devamını oku
Corian® Teknik - Duyusal Tasarım
Konu modern yapı malzemeleri olduğunda, tasarımcılar genellikle duyularına güveniyorlar. Malzeme uygun bir görünüme ve hisse sahip mi, sorunsuz bir şekilde entegre oluyor mu? Tasarımcılar Corian® solid yüzey ile tüm doğru yanıtları buluyorlar.
Devamını oku
Corian® Teknik - Dış Mekanlar
Çağdaş yüksek tasarımlı iç mekanların önemli bir unsuru olarak Corian® solid yüzey, dış mekanlarda da bir o kadar çok yönlü ve görsel açıdan etkilidir.
Devamını oku
Corian® Teknik - Yekpare Görünüm
Corian® solid yüzeyi bu kadar inovatif bir yapı malzemesi yapan şey çok yönlülüğü ve güzelliğidir. Bu konudaki heyecan verici örneklerden birisi Corian® ile oluşturulan yekpare görünümdür.
Devamını oku
Corian® Teknik - Eğriler Yapma / Isıyla Şekillendirme
Corian® solid yüzey gibi inovatif mimari malzemelerle, mimari tasarıma kavislerin olduğu bir çok yeni yön katabilirsiniz.
Devamını oku
Corian® Teknik - Oyma
Oyun, kavis verin, şekillendirin. Corian® solid yüzeyin çok yönlülüğü ile, tasarımlarınızın gerektirdiği nefes kesen yüzey dokuları yaratabilirsiniz.
Devamını oku
Corian® Teknik – Corian® ve Teknoloji
Tasarım alanında, teknoloji ve ileri teknoloji malzemeler inovasyon hızını arttırıyor. Corian® solid yüzey, tasarım yaratıcılığını ve mükemmelliğini teşvik eden teknolojik gelişmeler arasında yer alıyor.
Devamını oku
Corian® Teknik - Diğer Malzemelerle Birlikte Kullanım
Corian® solid yüzeyin ilgi uyandıran güzelliğini, olağanüstü çok yönlülüğü tamamlar. Bu inovatif mimari malzemeler yalnızca pek çok şekilde işlenmekle kalmaz, aynı zamanda tasarımınızdaki diğer malzemelerle de mükemmel bir uyum yakalar.
Devamını oku
Ulaştırma için Corian®
Corian® özellikle çeşitli ulaştırma sistemleri ve demiryolu istasyonları ve havaalanları gibi tesisler için uygundur.
Devamını oku
Mağaza Tasarımı için Corian®
Corian® solid yüzey ile şekillendirilmiş mağaza iç tasarımları hem müşterileri hem de firma sahiplerini büyülüyor.
Devamını oku
Konut Tasarımı için Corian®
Tüm ev stilleri için, Corian® solid yüzeyi konutlarla ilgili tasarımlarınıza hayat verebilir.
Devamını oku
Resepsiyon Bankoları için Corian®
İlk izlenim kalıcı bir izlenimdir. Bu nedenle, Corian® solid yüzeyden imal edilmiş resepsiyon bankolarını ile bu ilk izlenimin doğru olmasını sağlayın.
Devamını oku
Kamusal Alanlar için Corian®
Kurumsal ve kamusal alan tasarımcıları son derece işlevsel, ancak yaratıcı anlamda özgürlük sağlayan Corian® solid yüzeye güveniyor.
Devamını oku
Gemi ve Yat Tasarımları için Corian®
Lüks yatlardan ve yolcu gemilerinden açık deniz platformlarına ve araştırma gemilerine kadar, günümüzün mimarları ve tasarımcıları Corian® solid yüzey ile gemicilikle ilgili ilham veren tasarımlar yaratıyorlar.
Devamını oku
Aydınlatma için Corian®
Modern aydınlatma ile tasarım yapmak başlı başına bir sanattır. Tasarımlarınızı hayata geçirmek için Corian® solid yüzeyin sunduğu güzelliğe ve sonsuz çeşitliliğe güvenin.
Devamını oku
Laboratuvar Tezgahları için Corian®
Corian® solid yüzey laboratuvar uygulamalarına ideal uyum sağlar. Hijyen performansı sertifikalıdır, gözeneksizdir, temizlemesi kolaydır ve küfe karşı dayanıklıdır, buna karşılık laboratuvarın ömrü boyunca kullanılacak kadar da dayanıklıdır.
Devamını oku
Mutfak Tezgahları için Corian®
Modern veya klasik: Corian® mutfak tezgahları, aradığınız tarzı tam anlamıyla elde etmenize yardımcı olur. Çok çeşitli tasarım imkanları ve renk seti sunar, buna karşılık temizlenmesi ve bakımı kolaydır.
Devamını oku
Mutfak Eviyeleri için Corian®
Mutfakla ilgili ilhamınızın mutfak eviyesi dahil, tasarımınızın tüm ayrıntılarına yansıtılması gerekir. Corian® solid yüzey ile, planlarınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan eviye özellikleri yaratabilirsiniz.
Devamını oku
İç Mekan Duvar Yüzeyleri için Corian®
Corian® solid yüzeyi ile üretilen duvar panelleri ve ara bölmeler, tasarımcılara ve mimarlara yaratıcılıklarını abartılı bir şekilde ifade etme olanağı sunuyor.
Devamını oku
Konuklarınız için Corian®
Corian® en inovatif ve çağdaş konuk ağırlama ve otel tasarımlarından bazılarıyla öne çıkıyor. Önde gelen uluslararası proje tasarımcıları, otel konukları için yüzeylerin güzel, son derece işlevsel ve konforlu olması için Corian®’ı kullanıyor.
Devamını oku
Sağlık Hizmeti için Corian®
Sağlık ortamları tasarımının ilk önceliği enfeksiyonu önlemektir. Belirttiğiniz yüzeyler daha emniyetli bir sağlık ortamı yaratmanıza yardımcı olmada kritik bir rol oynar.
Devamını oku
Corian® Mobilya
Yeni imkanlar sunan ve yeni trendler başlatan mobilyalar yaratmak için Corian® solid yüzeyin özel niteliklerini keşfedin.
Devamını oku
Gıda Hizmeti için Corian®
Corian® yaratıcı gıda kuruluşu tasarımları için iştahınızı açacak. Bu endüstri lideri malzeme, kendisini güzel, çok yönlü ve hijyenik kılan bir çok özelliklere sahiptir.
Devamını oku
Dış Cephe Kaplama için Corian®
Mimarlık, Corian® solid yüzeyinin dış güzelliğini keşfediyor: Biçim ve işlevsellik, olağanüstü bir dış cephe çözümünde bir araya geliyor.
Devamını oku
Corian® Teknik – Renkleri Kullanmak
Hangi renkler sizi canlandırır, sizi cesaretlendirir ve mimari tasarımlarınıza hayat verir? Corian® solid yüzey ile, tüm favorilerinize ulaşırsınız.
Devamını oku
Corian® Tekniği - Boya Süblimasyonu
Artık tasarımlarınıza resimleri katabilirsiniz. Boya süblimasyonu olarak adlandırılan ilgi çekici bir süreçle, karmaşık resimler bile Corian® solid yüzeylere aktarılabilir.
Devamını oku