Konuklarınız için Corian®

Otellerde ilk izlenim önemlidir. İster resepsiyon alanı, isterse de yatak odası olsun, taze, temiz ve hoş karşılayan bir atmosfer tek seferlik bir ziyaretçi ile düzenli konuk arasındaki farkı yaratabilir. 30 yıldan fazla süredir, Corian®'ın otellerdeki dikkat çeken varlığı, geçmişinden gelen hijyenik özelliklerinden, özellikle de tasarım alanındaki pratikliğinden ve esnekliğinden kaynaklanıyor.

Temiz ve Zarif Konuk Odaları

Neredeyse tüm tasarım vizyonlarına uyum sağlayabilme özellikleriyle Corian®, tasarımcıların yorgun konuklar için davetkar bir koza olacak konuk yatak odaları yaratmalarını sağlar. Konuk yatak odaları ile ilgili estetik hedefleriniz ne olursa olsun, Corian® ortamı biçimlendirerek, otel deneyimiyle ilgili kalıcı bir etki bırakır.

Dinlendirici, Temizlemesi Kolay Banyolar

İşlevsel bir düzeyde, Corian® hijyenik özellikleri için belgelendirilmiştir. Sert ve gözeneksizdir, görünür dikişleri olmadan birleşerek, hem şık, hem de temizlemesi kolay yüzeyler yaratır.

Canlı ve unutulmaz Restoranlar ve Barlar

Corian® tüm yemek ve eğlence gereklilikleri biçimlerine uyum sağlayabilir. Corian® masa üstleri hem güzellik, hem de hijyen açısından en zorlu standartları karşılayabilir. Tezgah üstlerinin yanı sıra, renkleri dikkatli bir şekilde seçilmiş sıcak ve yumuşak Corian® duvar yüzeyleri lüks bir ağırlama ortamında rahat bir atmosfer yaratabilir.

Güzel, ancak hepsi bu kadar değil

  • Dayanıklıdır, temizlemesi ve bakımı kolaydır ve çizilirse yenilenebilir
  • Pek çok renk seçeneği ile bir ya da birden fazla yerde tutarlı, sıcak, davetkar bir ortam ve marka deneyimi yaratabilirsiniz
  • Uygun şekilde temizlendiğinde küf oluşumunu desteklemez
  • Lekelere karşı dayanıklıdır (lekeler içine işleyemez ve yüzeydeki küçük renk bozulmaları kolayca çıkarılabilir)
  • Zengin bir renk çeşidine sahiptir — özelleştirme seçenekleri de içerir