İç Mekan Duvar Yüzeyleri için Corian®

"AMERICAN BATHROOM". Styled by Carolina Irving. Fabrics, Carolina Irving Textiles. Wall sconces, JAMB London. Vertical side panels in Corian® (colours: Hot, Sorrel). Wall panels in Corian® (colours: Dune, Cosmos, Sonora, Rosemary, Hazelnut, Gravel, Cocoa Brown, Aztec Gold). Fabrication of Corian® by Hasenkopf Industrie Manufaktur. Photo by Filippo Pincolini.

Corian® solid yüzeyi ile üretilen duvar panelleri ve ara bölmeler, tasarımcılara ve mimarlara yaratıcılıklarını abartılı bir şekilde ifade etme olanağı sunuyor.

Dalgalı organik şekiller, desenli yüzeyler, çok sayıda renk seçeneği ve parlak aydınlatma efektleri - hayal gücü kuvvetli bir tasarımcının hayalinde canlandırabildiği hiçbir şey şık, dayanıklı ve bakımı kolay Corian® solid yüzeyin yeteneklerinin dışında değildir.

Corian® solid yüzey, tezgahlara, masalara ve barlara kattığı aynı güzelliği duvarlara ve dikey yüzeylere de taşıyor. Corian® malzemeden üretilmiş, dokununca sonsuz pürüzsüz bir his veren bir duvar paneli, herhangi bir alana şıklık ve güven verici bir kalıcılık katar ve inlay gibi çeşitli yaratıcı tekniklerle, Corian® solid yüzey bir sanat eserine veya bilgi aracına dönüştürülebilir.

Dikkat çekmesi istenen görselliği yüksek bir alan veya yoğun kullanıma dayanması ve aynı zamanda yeni gibi görünmesi gereken yüksek trafiğin olduğu bir alan tasarlarken, Corian® ile oluşturulan duvar panelleri, ara bölmeler ve iç mekan duvar kaplamaları, işlevsellikle güzelliğin ideal kombinasyonunu sunar. 

Yaratıcılığınızın zincirlerini kırın. Corian® sert yüzey ile, pratik, ancak aynı zamanda kalıcı bir estetik etki yaratan iç mekanlarla müşterilerinizi memnun etme gücüne sahip olursunuz.

İlgili Vaka Çalışmaları

Diğer Kullanım & Uygulamalar