Şık ve başarılı Villa ProCtrl iPad® tutucu

iTop Twist Corian® Glacier White Duvar Tutucu Fotoğraf: Villa ProCtrl. Tüm hakları saklıdır.

Tanınmış tasarım ofisi Villa ProCtrl, tıpkı iPad gibi çok yönlü ve kendini sürekli geliştiren bir malzeme olan Corian® ileri teknoloji yüzeyini kullanan bir iPad® tutucusu geliştirdi.

Villa ProCtrl ticari direktörü Luut Groenhof şöyle diyor: “İlk başta akriliği denedik, fakat istediğimiz kaliteyi sağlayamadık. Corian®’ın yoğunluğu beton ile aynı. Sağlam ve güçlü. Bu da dayanıklılık için çok önemli. Gerçekten bir şeyi tuttuğunuzu hissediyorsunuz. Ayrıca soğuk bir dokunuşa sahip olmadığı için tutması çok hoş.” Corian® ile üretilen iPad standı global bir sansasyon oluşturacak.

Halka açık alanlar için iPad standı
Tasarım ofisi Villa ProCtrl, üst düzey pazarlar için kürsü ve televizyon standları gibi işitsel-görsel ürünler sunuyor. Lüks malzemelerden imal edilen ürünleri, kırktan fazla ülkede otel zincirleri, çok uluslu şirketler ve kamu kurumları tarafından kullanılıyor. Villa ProCtrl’in müşteri tabanı örneğin mağazalarda ve ticaret fuarlarında ve aynı zamanda otel lobilerinde ve hastanelerde iPad® tabletleriyle gittikçe daha fazla çalışmaktadır. Bu da işlevsel olan ve aynı zamanda Apple tabletin benzersiz tasarımını yansıtan bir iPad® standına olan talebi artırmıştır.

iTop Twist Corian® Glacier White Zemin Standı Fotoğraf: Villa ProCtrl. Tüm hakları saklıdır.

Tasarım çözümü

Corian®, hayal edebileceğiniz her forma kolayca uygulanabilir. Açılar yuvarlaklaştırılabilir ve yüzeyi mat saten parlaklık verecek şekilde düzgünleştirilebilir. Corian® sıkça mutfak yüzeyleri ve hatta bina cephesi gibi geniş yüzeylere uygulansa da, küçük ve çok ince yüzeyler için de mükemmeldir. Ayrıca Corian® nem tutmaz, bu yüzden mikrop ve bakterilerin tutunma şansı yoktur. Dahası, bu malzeme şeklini kaybetmez, sarkmaz veya çekmez; ayrıca, çizikler ve diğer hasarlar çabucak ve iz bırakmadan giderilebilir. Üstelik, Corian® diğer malzemelerle kolayca birleşir.

Lüks görünüm

Bu güçlü özelliklerden dolayı Villa ProCtrl, yeni iPad® standı için Corian®’ı kullanmaya karar verdi. Malzeme, bir tablet standı için mükemmel seçim olduğunu kanıtladı. Tıpkı Villa ProCtrl’in diğer ürünleri gibi, standın ayağı da dayanıklı ve şık paslanmaz çelikten üretilmişti. Zemin Standı, Duvar Tutucusu ve Masa Standlarının hepsi şu anda mevcuttur.
“Paslanmaz çelik ve Corian®, bu üç formun hepsinde çarpıcı şekilde güzel bir kombinasyona imza atıyorlar. Bu iki malzeme, her iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor ve aşırı lüks bir görünüm sunuyor.”

iTop Twist Corian® Glacier White Zemin Standı Fotoğraf: Villa ProCtrl. Tüm hakları saklıdır.

Temiz tutması kolay

Çok az insan, dokunmatik ekranlı iPad’in aslında hijyenik olmayan bir cihaz olduğunun farkında. Halka açık bir alanda gün boyunca dokunan kullanıcılar nedeniyle ekrana kirler ve mikroplar yapışır. Dolayısıyla ekranın düzenli olarak temizlenmesi büyük önem arz eder.
Villa ProCtrl’in iPad® standına yerleştirildiğinde, temizlik çok basit bir hal alır. Corian®’ın tutucusu yalnızca 20 mm kalınlıktadır ve tabletin tüm çevresini sıkıca kapatır. Su geçirmez malzemesinden dolayı tablet tutucuyu ve cam ekranı tek bir kolay hareketle temizlemek ve dezenfekte etmek mümkündür. Bu nedenle tableti hastanelerde de kullanmak mümkündür.