Corian®, yenilikçi "Pop-up City Lounge" projesine yüksek teknoloji mobilyalar sağlamak için Heineken® ile iş birliği yaptı

Corian® yenilikçi “Pop-up City Lounge" tasarım konseptine yüksek teknoloji mobilyalar sunmak için Heineken® ile iş birliği yaptı. Fotoğrafta gösterilen barın beyaz yüzeyi ve siyah ve beyaz renklerdeki bağımsız masalar Corian® (Glacier White ve Deep Nocturne renklerinde) ile yapıldı. Fotoğraf: Heineken®. Fotoğraf ve tasarımın tüm hakları saklıdır.

Tasarım dünyasındaki lider ürün markası Corian®, yenilikçi “Pop-up, City Lounge" projesine malzeme çözümleri sunmak için Heineken® ile iş birliği yaptı. Bu yenilikçi tasarım konsepti, 2014 Londra Tasarım Festivali'nde, dünya çapındaki turun ilk mekanında sahneye çıktı.

Bu heyecan verici yeni lounge bar konsepti, bira markası Heineken®’in Social Design Explorations (Sosyal Tasarım İncelemeleri) projesinin son tekrarı olarak; Varşova, New York, Mexico City ve Singapur şehirlerinden katılan 20 yetenekli iç mimar, ürün tasarımcısı, moda tasarımcısı ve grafiker arasındaki iş birliğiyle gerçekleşiyor. 40’lık iki nakliye konteynerinin yaratıcı bir şekilde yeniden düzenlendiği ve birçok lounge alanına sahip olacak şekilde tasarlandığı Pop-Up City Lounge’ta bulunan birbirinden farklı boyutlardaki Sohbet Odaları’nda arkadaş grupları gizliliğin, özenli masa servisinin, şaşırtıcı kokteyllerin ve heyecan verici ilginç yemeklerin tadını çıkarabilecekler.

Tasarım, Heineken® Pop-Up City Lounge projesine mobilya malzemelerini sağlayan Corian®'ın desteği ile gerçekleşmiştir. Gelişmiş bir tasarım malzemesi olan Corian®’ın yüksek teknoloji yüzeyi, Heineken® tarafından çok yönlülüğü, sofistike estetiği ve dokunsal niteliklerinden dolayı tercih edildi. Tasarımda ayrıca Corian®'ın DeepColour Technology* adındaki yenilikçi üretim süreciyle yapılan yeni siyah renklerinden birisi olan Deep Nocturne tonu da kullanılmıştır. Bu yenilikçi teknoloji, DuPont’un koyu renklerin tercih edildiği iç tasarım uygulamaları için üstün performanslı gelişmiş malzemeler üretmesini sağlamaktadır.

Ayrıca lounge, kamusal alanlarda kullanım için tasarlanmış Corian® gelişmiş yüzey malzemesinin kablosuz güç ile çalışan akıllı telefon şarjını da içeriyor. Powers Alliance Matters teknik standartlara uyumlu bu Powermat çözümü, yeni ve güçlü bir şekilde gelişmekte olan tüketici talebi için idealdir.

İlgili Kullanım & Uygulamalar