Konut Tasarımı için Corian®

Her oda için Corian® solid yüzeyin ideal yüzey malzemesi ihtiyacınızı karşıladığını göreceksiniz. Güzellik, dayanıklılık ve çok yönlülük onun doğasında var.

Mutfaklar Corian® Solid Yüzeyi ile Canlanmaya Başlıyor

Corian® solid yüzeyi, yüksek teknolojili olanlardan geleneksel olanlara, havalı minimalist olanlardan sıcak ve rahat olanlara kadar, çok çeşitli mutfak stilleri için idealdir. Zengin bir renk seçeneğine sahip olağanüstü tasarım esnekliği sunan Corian®, tezgahlar, set üstü kaplamaları ve yekpare lavabolar ile pek çok diğer heyecan verici uygulama açısından idealdir. Corian® belli olmayan ek yerleri ve şık, hijyenik ve gözeneksiz bir yüzey sunar.

İdeal Banyoyu Tasarlayın

Baktığınızda ve dokunduğunuzda neredeyse ek yeri olmayan Corian® solid yüzeyi, herhangi bir banyoda tüm ilgiyi üzerine toplayabilir. Çok yönlü iyi görünümü, duvar giydirme, duş tekneleri, tuvalet masası kaplamaları ve küvetler için istediğiniz renkte çarpıcı tasarım düzenleri yaratabileceğiniz anlamına gelir. Dayanıklı, gözeneksiz ve temizlemesi kolay Corian® az bakım lüksü sunar.

Tasarımınıza Özel bir örünüm Oluşturun

Corian® sert yüzey konutlarla ilgili tasarımlarınızın gerektirdiği tam görünüme, renge ve stile göre özelleştirilebilir. Bu nedenle konutlarla ilgili canlı tasarımlarınızı hayata geçirmek için onu şekillendirin, üzerinde oynayın veya biçimlendirin.

İlgili Vaka Çalışmaları

Diğer Kullanım & Uygulamalar