Mağaza Tasarımı için Corian®

Günümüzün en maceraperest mimarları ve tasarımcıları mağaza iç tasarımlarını ele aldığında, Corian®'ın kasalar, yiyecek hizmet alanları, duvar kaplama, mobilyalar, vitrinler, oyun masaları ve tuvaletler dahil çeşitli uygulamalarda ustaca kullanıldığını görürsünüz.

Mütevazı Resepsiyon Bankoları Düşünün

Corian® solid yüzey, resepsiyon bankoları için akıllı ve mantıklı bir seçimdir, ancak günümüz tasarımcıları mütevazı görünüm ihtiyacının bununla ilgisinin olmadığını biliyor. Corian® malzemesi şekil değiştirebilir, ısıtılabilir ve akarak genişleyen olağanüstü bir yüzey haline gelebilir. Doku ve renk seçenekleri sınırsızdır. Gözlerinizi büyüleyebileceği gibi dokunma isteğinizi de harekete geçiren bir etkisi vardır. Hatta, alışveriş ortamlarının ideal oyuncusudur. Gözeneksiz Corian® sert yüzey, uygun şekilde temizlendiğinde gözeneksiz yüzeyi küf oluşumunu desteklemez. Ağır trafiğin sıkıntılarına karşı dayanıklıdır. Yenilenebilir ve dayanıklıdır, ancak en tutkulu tasarımlarınız kadar cesur, değişken veya yenilikçi olabilir.

Çok Yönlü, Güzel ve Her Tür Zorluğa Hazır

Perakende alanlarda, Corian® çok yönlülüğü pratiklikle birleştirir. Dar yerlere sığacak veya etkileyici etkiler yaratacak şekilde biçimlendirilebilir. Baştan başa sert olduğu için mağaza logolarını sergileyecek şekilde işlenebilir veya oyulabilir. Belirli renkler yarı şeffaf olduğu için ek görsel etki katmak amacıyla arkadan aydınlatılabilir. Corian® sert yüzey iç mekan veya dış mekan mağaza önleri, levhalar ve duvar giydirmeleri, tezgah ve kasa alanları ve neredeyse tüm perakende ortamlar için vitrinler yaratmak için kullanılabilir.

İlgili Vaka Çalışmaları

Diğer Kullanım & Uygulamalar