TAO Esterno yeni açık hava mutfağı konseptini sunar

Sağda, mutfak/barbekü alanında, TAO Esterno’nun Zerodieci Evo koleksiyonunun Corian® kaplamalı entegre ızgara ve lavabosu. Solda, Corian® üretimi (Sweet Violet renginde geri dönüştürülmüş malzemeden) yüzeylere sahip masa ve sandalyeler. Zerodieci Evo koleksiyonu. Fotoğraflar: TAO Esterno. Tüm hakları mahfuzdur.

TAO Esterno açık havada yemek yapmanın keyfini yenilikçi bir mutfak/barbekü çözümü ile gerçekleştiren yeni bir açık hava mobilya koleksiyonu markası. Corian® Glacier White ile imal edilmiş tezgah ile minimalist bir tasarıma sahip Zerodieci Evo koleksiyonunun mutfak çözümü, Corian® ile üretilmiş çeşitli açık hava mobilyalarından oluşmakta olup, know-how ve kimlik tarzlarının ideal bir sentezi. Zerodieci Evo, ilk Zerodieci koleksiyon tasarımlarının yeni renkler ve teknolojiler sunan son halkası.

Mutfak/barbekü çözümü; bir lavabo, ızgara veya teppenyaki ve mutfak tezgahından oluşmakta ve TAO Esterno’nun yaratıcılığı ile Corian®’ın işlevsel kalitesini birleştirmektedir. Aloksallı alüminyumdan veya beyaz ısıl lakeden üretilen yapı ve Corian® üretimi mutfak tezgâhı açık havada kullanım için sağlam ve mükemmel bir çözüm sunuyor. Corian® aşınmaya ve UV ışınlarına dayanıklı bir malzeme, hijyenik, temizlemesi kolay ve yıllarca dayanıklı olan üstün bir estetiğe sahip.

Tao Esterno koleksiyonları Zerodieci ve Zerodieci Evo; açık hava mobilyalarında masa ve sandalyeler, kanepe ve koltuklar, bar tabureleri ve masaları, kahve masaları ve şezlonglardan oluşan eksiksiz ürünler sunuyor. Hepsi minimalist ve sade hatlarla güç ve ihtişamı, güzellik ve kullanışlılığı birleştiren ürünler.