Corian® Mobilya

"RUSSIAN LIVING ROOM". Styled by Nathalie Farman-Farma. Fabrics, Decor Barbares. Special thanks to Fabrizia Caracciolo and Isabella d’Ansembourg. Coffee table in Corian® (Cosmos Prima colour). Table in Corian® (Rosemary colour). Fabrication of Corian® by Hasenkopf Industrie Manufaktur. Photo by Filippo Pincolini.

Yeni imkanlar sunan ve yeni trendler başlatan mobilyalar yaratmak için Corian® solid yüzeyin özel niteliklerini keşfedin.

Güzelliği, renk çeşitliliği ve derinliği ile, Corian® solid yüzeyi üstün bir tasarım malzemesidir — size vizyonunuzun her detayını karşılamanızı sağlayacak mobilyalar ve döşemeler tasarlama fırsatı sunar.

Yaratıcılık için Sınırsız Seçenekler

Malzemenin doğal masifliği ve kolay biçimlendirilebilme, oyulabilme ve diğer malzemelerle birleştirilebilme özelliği onu yenilikçi oturma çözümleri, masalar, kitap rafları, dolaplar ve pek çok diğer eşyalar için ideal hale getirir. Ayrıca Corian® trafiğin yoğun olduğu ortamlarda kullanılabilecek kadar dayanıklı olduğu için tasarımlarınız uzun yıllar güzelliğini korur.

Her şeyden önemlisi, Corian® sert yüzey size ilham verir. Bu, sınırsız tasarım seçeneğine sahip, başına buyruk bir malzemedir.

Diğer Kullanım & Uygulamalar